Aktuálne počasie
Pridaj sa k nám!
Chceš sa zdokonaliť
v streleckom športe?

Výsledky 2018 / Detská rybárska súťaž 05.05.2018

Deti do 7 rokov- chlapci

1. miesto:  Valenčík Filip ; počet bodov : 70, počet rýb: 35

2.miesto:  Piontek Nikolas ; počet bodov : 65, počet rýb: 17

3.miesto:  Kolej Filip; počet bodov : 22, počet rýb: 3

4.miesto:  Solecký Jakub ; počet bodov : 16, počet rýb: 8

5.miesto:  Rusnaček Samuel ; počet bodov : 10, počet rýb: 5

Účasť : Filip Simonik, Marko Kolej, Filip Barnovský, Dávid Ščurka, Matias Dudlák, Damián Dziak, Adam Karch, Jakub Karch, Tomáš Valkučák, Adam Valkučák, Šimon Solecký, Filip Valenčík, Leo Poláš, Sebastián Šimo.

 

Deti do 7 rokov- dievčatá

1. miesto:  Pulščáková Kiara; počet bodov : 24, počet rýb: 12

2. miesto:  Krompaská Juliana; počet bodov : 22, počet rýb: 7

3. miesto:  Smreková Katarína; počet bodov : 16, počet rýb: 8

4. miesto:  Kandráčová Viktória; počet bodov : 10, počet rýb: 1

Účasť :  Zoe Polašová, Kristína Reľovská, Beáta Dziaková, Terézia Tkáčiková, Tatiana Tkáčiková, Jaržembovska.  

 

Deti  nad 7 rokov- chlapci

1. miesto:  Fáber Šimon; počet bodov : 70 , počet rýb: 11

2. miesto:  Šima Samuel, počet bodov : 58, počet rýb: 9

3. miesto:  Kormaník Martin ; počet bodov : 42, počet rýb: 9

4. miesto:  Krupanský Kristián; počet bodov : 42, počet rýb: 5

5. miesto: Furtkevič Martin ; počet bodov : 34, počet rýb: 9

Účasť : Adam Fáber, Tobiás Demjan, Richard Bukovina, Milan Krafčík, Boris Simoník, Radoslav Štucka, Daniel Krompaský, Rafael Gontkovič, Samuel Bechera, Samuel Kolej, Dominik Raab, Dávid Bordiga, Marek Pjatak, Šimon Pjatak, Samuel Barnovský, Matej Ochotnický, Jakub Tribus, Viktor Huan, Radovan Gury, Samuel Štupák, Adam Šidlovský, Adam Aftanas, Dominik Aftanas, Maximilián Sipko, Timotej Aftanas, Adam Štefaník, Patrik Štefaník, Pavol Nedoroščík, Marek Mittura.

 

Deti  nad 7 rokov- dievčatá

1. miesto: Orovčíková Sofia ; počet bodov : 67, počet rýb: 9

2. miesto: Kohútová Lenka; počet bodov : 52, počet rýb: 6

3. miesto: Pištejová Ema ; počet bodov : 10, počet rýb: 5

4. miesto: Nendzová Lenka ; počet bodov : 10, počet rýb: 1

5. miesto: Tomková Lucia; počet bodov : 8, počet rýb: 4

Účasť :  Viktória Molnárová, Karin Guregová, Viktória Simoníková, Magdaléna Compeľová, Alexandra Feltovičová, Monika Štucková, Daniela Tomková. 

') -->